FIGURIN, Lisa Larson, K-studion, numrerad 153/600.

215043. FIGURIN, Lisa Larson, K-studion, numrerad 153/600.

Mannen med hund / Vänner.
Signerad Lisa L 153/600. Socker signerad Lisa L K-Studion Gustavsberg Sweden 153/600.
Höjd inkl sockel ca 26 cm.

Lös från sockel, limrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mannen med hund / Vänner.
Höjd inkl sockel ca 26 cm.

Lös från sockel, limrester.

Antal besök: 2 906