KRUKOR, 6 st, stenmassa, Rörstrand och Göteborg.

215029. KRUKOR, 6 st, stenmassa, Rörstrand och Göteborg.

Blå blommor mot vit botten. Höjd ca. 10-20 cm.

Slitage. En med nagg, en med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 708