STOL, "Costes", Philippe Starck, Aleph, Driade. Italien. 1980-tal.

214838. STOL, "Costes", Philippe Starck, Aleph, Driade. Italien. 1980-tal.

Mahogny, ben av svartlackerad metall. Svart stoppad lädersits. Etikettmärkt.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 4 775