NATTLJUSSTAKAR. 1 par. Mässing. 1800/1900-tal.

214817. NATTLJUSSTAKAR. 1 par. Mässing. 1800/1900-tal.

Mässingsplåt. Oval fotplatta men vikt kant.
Längd 18 cm.
Höjd 12 cm.

Slitage.
Bucklor. Böjda. Stötskador.
Knoppar till uppmatning av ljus saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.
Höjd 12 cm.

Slitage.
Bucklor. Böjda. Stötskador.

Antal besök: 1 045