FÅTÖLJ, 1900-tal.

FÅTÖLJ, 1900-tal.
214742. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Fåtölj, 1900-tal
Sitthöjd 38 cm.

Bruksslitage, öppen i en söm.

Gör en kostnadsfri värdering!
214742. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Fåtölj, 1900-tal
Sitthöjd 38 cm.

Bruksslitage, öppen i en söm.

Antal besök: 748