COASTERS, 13 st, bakelit med silverinläggningar, Perstorp, 1900-tal.

214735. COASTERS, 13 st, bakelit med silverinläggningar, Perstorp, 1900-tal.

Diameter ca 9 cm.

Slitage, hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 9 cm.

Slitage, hack.

Antal besök: 805