9 rödvinsglas, höjd 19 cm. 10 vitvinsglas, höjd 18 cm. 12 starkvinsglas, höjd 14 cm. 12 chapagneglas, höjd 22 cm. 12 grogg/vattenglas, höjd 13 cm.
Bruksslitage, omfattande nagg.