FIGURIN, lergods, Kina, sannolikt Tang, 618-907.

214623. FIGURIN, lergods, Kina, sannolikt Tang, 618-907.

Höjd ca. 13 cm.

Slitage, nagg. Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13 cm.

Antal besök: 622