BOXGLAS, tre stycken, 1900-tal, troligen Tyskland.

214593. BOXGLAS, tre stycken, 1900-tal, troligen Tyskland.

Klart glas Med klippta frimurarsymboler. Höjd 10-16cm Diameter 7-8cm.

Ibland med luftbubblor, smärre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 549