PARTI PORSLIN, 3 delar, Gustavsberg o Rörstrand, Venus samt Svalan 18/1900-tal.

214562. PARTI PORSLIN, 3 delar, Gustavsberg o Rörstrand, Venus samt Svalan 18/1900-tal.

Kanna samt såssnipa "Venus", Gustavsberg
Soppterrin "Svala" Rörstrand 1800-tal.

ålders samt bruksslitage. Lock till terrin saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 107