KARMSTOLAR, ett par, empirstil, 1920-tal.

214555. KARMSTOLAR, ett par, empirstil, 1920-tal.

Mahogny. Dekorerade med bronser. Bredd 59 cm.

Proveniens Laggarps Säteri.

Slitage, blekta, sprickor och lagningar på karmarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Laggarps Säteri.

Antal besök: 507