SKÅLAR PÅ FOT, 2 st, keramik, antika.

214517. SKÅLAR PÅ FOT, 2 st, keramik, antika.

Höjd ca. 15 cm.

Slitage, nagg, lagningar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15 cm.

Antal besök: 868