SERVERINGSBESTICK, silver och emalj, J. Tostrup, Norge, vikt 88 gram.

21450. SERVERINGSBESTICK, silver och emalj, J. Tostrup, Norge, vikt 88 gram.

Grön emalj och förgyllt silver.

Mindre emaljskada. Slitage. Svag förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 340