SILVER, 3 delar. 1900-tal.

SILVER, 3 delar. 1900-tal.
214485. SILVER, 3 delar. 1900-tal.

2 bägare samt askfat.
Högsta höjd ca 10 cm.
Total vikt ca 132 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 bägare samt askfat.
Högsta höjd ca 10 cm.
Total vikt ca 132 gram.

Antal besök: 402