SPEGELBYRÅ, Art deco, 1910/20-tal.

214484. SPEGELBYRÅ, Art deco, 1910/20-tal.

8 lådor samt 2 ljushållare. Längd 100 cm. Bredd 50 cm. Höjd 210 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 976