DOCKA, biskvi, Armand Marseille, Tyskland 1800-talets slut.

214479. DOCKA, biskvi, Armand Marseille, Tyskland 1800-talets slut.

Nummer 390. Kropp i trämassa. Grön klänning. Längd 64 cm.

Slitage. Obetydlig skada på ögonlock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 245