DOCKA, biskvi, AGM, Tyskland, 1800-talets slut.

214458. DOCKA, biskvi, AGM, Tyskland, 1800-talets slut.

Märkt Floradora. Kropp i skinn. Blå klänning. Halskedja med camé. Längd 60 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 625