SKULPTUR, keramik, Kina, sannolikt Tang, 618-907.

214433. SKULPTUR, keramik, Kina, sannolikt Tang, 618-907.

Höjd exclusive sockel ca.16 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor, nagg.

Antal besök: 756