SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början.

214423. SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början.

5 lådor.
Längd 115, bredd 64, höjd 75 cm.

Bruksslitage, sprickor, fanerskador, renoverat. Skiva något skev.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 lådor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 755