SEKRETÄR, 1900-tal.

214419. SEKRETÄR, 1900-tal.

Med utdragbar skiva.
Längd 80, bredd 46, höjd 98 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
214419. SEKRETÄR, 1900-tal.

Med utdragbar skiva.

Slitage, repor, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 694