Med utdragbar skiva.
Längd 80, bredd 46, höjd 98 cm.
Slitage, repor, fläckar.
Nyckel/nycklar finns.
Med utdragbar skiva.
Slitage, repor, fläckar.
Nyckel/nycklar finns.