BORDSUR, 1940-tal.

BORDSUR, 1940-tal.
214365. BORDSUR, 1940-tal.

Ljus flammig björk. Visare och siffror i plåt.
Höjd 21 L 34 cm.

smärre ålders samt bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!
214365. BORDSUR, 1940-tal.

Höjd 21 L 34 cm.

Antal besök: 778