DRAGSPEL "Traviata" 1900-tal.

DRAGSPEL "Traviata" 1900-tal.
214357. DRAGSPEL "Traviata" 1900-tal.

Svart dragspel. Märkt M.Hohner. Storlek 30 x 28 cm.

skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skador, slitage.

Antal besök: 3 300