LERTAVLA, kilskrift, möjligen Mesopotamien 3200 fKr-75 eKr.

214356. LERTAVLA, kilskrift, möjligen Mesopotamien 3200 fKr-75 eKr.

Ca. 8x5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 8x5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 086