Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EUGEN PERSSON. Stilleben. Olja på duk. Signerad.
214268. EUGEN PERSSON. Stilleben. Olja på duk. Signerad.
55x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55x46 cm.
Garpenhus Auktioner
1 258