SALONGSGRUPP, 3 delar, Alsterbro möbler, 1950-tal.

214263. SALONGSGRUPP, 3 delar, Alsterbro möbler, 1950-tal.

Björkträ med sniderier. Stämplade Alsterbro möbler.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 295