ANN-CHRISTINE HULTMAN. Skulptur. Keramik monterad på träplatta. Katt. Monogramsignerad AH.

214233. ANN-CHRISTINE HULTMAN. Skulptur. Keramik monterad på träplatta. Katt. Monogramsignerad AH.

13,5x10,5 cm.
Etikettmärkt Ann-Christine Hultman, Kustroddaregatan 34, 414 51 Göteborg. 031-45 85 62, 073-573 75 53.

Bruksskick.
Träplatta med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

13,5x10,5 cm.

Bruksskick.
Träplatta med spricka.

Antal besök: 1 341