NÖTKNÄCKARE, metall, dekor av tomtar, 1900-talets början.

214176. NÖTKNÄCKARE, metall, dekor av tomtar, 1900-talets början.

Längd 15 cm.
Glad och ledsen tomte.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15 cm.
Glad och ledsen tomte.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 239