KERAMIK, 17 delar, Rörstrand, Arabia, Rosenthal.

214131. KERAMIK, 17 delar, Rörstrand, Arabia, Rosenthal.

Assietter, samlartallrikar.
Majolika, 2 delar.

Majolika med nagg, slitage, sprickor, krackelyr, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Assietter, samlartallrikar.
Majolika, 2 delar.

Antal besök: 876