EGGERS, W. P. EBERHARD. (Hannover 1939 - 2004 Hannover) - Utan titel -.

214072. EGGERS, W. P. EBERHARD. (Hannover 1939 - 2004 Hannover) - Utan titel -.

Etsning/Zerkal handgjort papper. 32,5 x 25 cm Bly signerad, daterad och numrerad nedre mitten: WPE Eggers (19) 66 - 21/25.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 308