MODELLTÅG LIMA tågsats, vagnar och räls. KIBRI och FALLER byggnader och träd.

214063. MODELLTÅG LIMA tågsats, vagnar och räls. KIBRI och FALLER byggnader och träd.

Skala H0.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala H0.

Slitage och skador.

Antal besök: 797