MODELLTÅG olika tillverkare. Cirka 30 vagnar. Delvis originalkartonger.

214052. MODELLTÅG olika tillverkare. Cirka 30 vagnar. Delvis originalkartonger.

H0 likström.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Slitage och skador.

Antal besök: 701