Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MODELLTÅG FLEISCHMANN cirka 22 vagnar, räls, växlar med mera. Delvis originalkartonger.
214049. MODELLTÅG FLEISCHMANN cirka 22 vagnar, räls, växlar med mera. Delvis originalkartonger.
H0 likström.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
H0 likström.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
565