BESTICKSERVIS, silver, 50 delar, "Victoria", Guldsmedaktiebolaget samt C.G. Hallberg.

214024. BESTICKSERVIS, silver, 50 delar, "Victoria", Guldsmedaktiebolaget samt C.G. Hallberg.

12 bordskvnivar, 12 bordsgafflar, 12 förrättsgafflar, 12 förrättsknivar samt 2 smörknivar.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 677