MARCELLO FANTONI. Vas. Keramik. Glasyr i starka färger. Italien. Signerad Fantoni Italy.

213997. MARCELLO FANTONI. Vas. Keramik. Glasyr i starka färger. Italien. Signerad Fantoni Italy.

Geometrisk dekor i starka färger. Bl. a Rött/Blått/Turkost/Gult.
Märkt Fantoni Italy.
Höjd 17 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Fantoni Italy.
Höjd 17 cm.

Krackelering.

Antal besök: 5 561