MODELLSKEPP, trä, "S/S Bohuslän", 1900-tal.

213896. MODELLSKEPP, trä, "S/S Bohuslän", 1900-tal.

Längd 89, bredd 15, höjd 42 cm.

Slitage, skador samt senare lagningar. Ställning lite ostabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 586