JULTALLRIKAR 8 st samt SKÅLAR 8 st, Skultuna.

213812. JULTALLRIKAR 8 st samt SKÅLAR 8 st, Skultuna.

8 jultallrikar, 1978-1984. Dubblett av 1982. Diameter ca 28 cm.
8 skålar, diameter ca 18 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 skålar, diameter ca 18 cm.

Slitage, repor, fläckar.

Antal besök: 2 202