Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
FIGURIN, gips, 1900-talets andra hälft, signerad Christiani.
213798. FIGURIN, gips, 1900-talets andra hälft, signerad Christiani.
Pojke. Höjd ca. 47 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Pojke. Höjd ca. 47 cm.
Nagg.
Gomér & Andersson Linköping
667