SEDLAR, 200-300 st. Världen, 1700-1900-tal.

213768. SEDLAR, 200-300 st. Världen, 1700-1900-tal.

Japan, Kina, Ghana, Indien, Tyskland, Brasilien, Argentina, Chile, Turkiet, Polen, Island, Rumänien, Korea, Oman, Sverige, Jugoslavien mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 286