TESERVISDELAR, 25 delar, "Helianthus" Gefle Upsala- Ekeby, Göran Andersson.

213705. TESERVISDELAR, 25 delar, "Helianthus" Gefle Upsala- Ekeby, Göran Andersson.

Bestående av: 12 tekoppar med fat, 13 tallrikar/assietter.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 4 999