PARTI KERAMIK OCH GLASFÖREMÅL, 40 delar, Rörstrand och Ekeby m.fl.

21365. PARTI KERAMIK OCH GLASFÖREMÅL, 40 delar, Rörstrand och Ekeby m.fl.

Vas, Ekeby.
Servisdelar, Rörstrand.
Ytterfoder, 1 par, Rörstrand mm.

Nagg och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Ekeby.
Servisdelar, Rörstrand.

Nagg och krackeleringar.

Antal besök: 655