SOFFA, nyrokoko, 1900-talets andra hälft.

213636. SOFFA, nyrokoko, 1900-talets andra hälft.

Längd 180, bredd 80, höjd 90 cm.

Slitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fläckar.

Antal besök: 637