HAMPE SVANBERG. "Den gamla kvarnen i Nämforsen (Pelle Molin Kvarnen)", akvarell, signerad.

213625. HAMPE SVANBERG. "Den gamla kvarnen i Nämforsen (Pelle Molin Kvarnen)", akvarell, signerad.

35,5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hampe Svanberg (1883–1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hampe Svanberg (1883–1961)

Antal besök: 1 628