PARTI KERAMIKFÖREÅL, 23 delar, assietter, fat, mjöl och saltskeppa.

21362. PARTI KERAMIKFÖREÅL, 23 delar, assietter, fat, mjöl och saltskeppa.

Salt och mjölskeppor, Rörstrand. Höjd 14 cm.
Fruktassietter med genombruten kant.

Nagg, sprickor, slitage och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 936