DIVERSE MÄRKEN, PINS, KYLARPRYDNAD MED MERA, 1900-tal.

213590. DIVERSE MÄRKEN, PINS, KYLARPRYDNAD MED MERA, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat kylarprydnad "Kungliga Auto Mobil Klubben".

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 345