SOFFA, proveniens Börstorp slott, sengustaviansk stil, Myrstedt och Stern Stockholm, 1900-tal.

213587. SOFFA, proveniens Börstorp slott, sengustaviansk stil, Myrstedt och Stern Stockholm, 1900-tal.

Bonat trä. Mässingsdetaljer. Längd ca.

Framben med spricka. Slitage, repor, slagmärken. Tyg med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 430