PARTI KONST, 4 st, diverse tekniker bl.a MAUD COMSTEDT, "Livsform Kenya", etsning, signerad och daterad -75. 49 x 40 cm.
21338. PARTI KONST, 4 st, diverse tekniker bl.a MAUD COMSTEDT, "Livsform Kenya", etsning, signerad och daterad -75. 49 x 40 cm.
ARNE WALLSTRÖM, olja på duk, 34 x 43 cm.
ALLAN HORSAK, "Kanalsimmaren", färglitografi, 32/400, 44 x 33 cm. RUTH GOLDMANN-GROSIN, "Tankar på Stranden", färgetsning, 50 x 39 cm.