BILRADIO, Blaupunkt, 1900-tal.

2133568. BILRADIO, Blaupunkt, 1900-tal.

Längd 19 cm
Djup 20 cm
höjd 8 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm
Djup 20 cm
höjd 8 cm.

Antal besök: 445