GERHARD LUKAS-LARSEN. målning, marinmålning.

2133446. GERHARD LUKAS-LARSEN. målning, marinmålning.

Gerhard Lukas-Larsen (1911-1965), målning, marinmålning, olja på duk. Skildring av böljande hav mot en molnig himmel, signerad längst ner till vänster, 58x88cm (77x107cm).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 289