DOCKMÖBLER bland annat NOLBYN och WALTERSHAUSEN. Tillbehör och miniatyrdocka. 1800- 1900-tal.

213328. DOCKMÖBLER bland annat NOLBYN och WALTERSHAUSEN. Tillbehör och miniatyrdocka. 1800- 1900-tal.

Bland annat 3 lampor, radioapparat och husgeråd.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 667