LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, märkta SES, Norrköping, tidigt 1800-tal.

21331. LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, märkta SES, Norrköping, tidigt 1800-tal.

Med urnformade delvis godronnerade ljuspipor. Höjd 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 962